Lightning O'Conor

  • Datum narození: 11.12.2003
  • Rodina: Otec: Robert O'Connor, Matka: Sylvia O'Connor - oba živí
  • Povaha:  Je dosti nevypočitatelná, většinou nevíte, co byste od ní měli čekat. Dále je taková tajemná, ráda má před někým tajemství. Je chytrá a občas se ráda vychloubá. Ale rozhodně to není žádný šprt. To, co se naučit má, to se naučí a občas i něco navíc. Někdy na ni ale přijde taková nálada, že se jí nechce dělat vůbec nic. Když dostane špatnou známku, nic si z toho nedělá. Ráda pomůže, ale musíte ji o to požádat. Jinak působí mile, ale někdy trošinku ujetě.
  • Historie:  Narodila se do čistokrevné rodiny kouzelníků. Celý život prožila v Londýně. Bydlela ve velkém sídle, na okraji města. Většinou mohla mít, to co chtěla, rodiče jí to koupili. Ona toho ale moc nechtěla. Sice mohla mít spoustu věcí, ale měla poměrně tvrdý život. Musela na slovo poslouchat a byly na ni kladeny vysoké nároky. Její matka studovala v Nebelvírské koleji a otec ve Zmijozelu. Její rodiče doufá, že cesta, kterou se vydá bude správná, nehledě na kolej, do jaké bude vybrána. Samozřejmě by si ale přáli, aby to byla jedna z kolejí, kam chodili oni sami.
  • Mazlíček: Sova
    pohlaví: samec
    jméno: Jazz

https://fc01.deviantart.net/fs71/i/2010/158/1/0/Lightning_White_gothic___FF13_by_LightningTheArtist.jpghttps://www.hdwallpapersinn.com/wp-content/uploads/2014/11/Black-Owl.jpg