Chestity Devereux

  • Datum narození: 5.6.2003
  • Rodina: Rodiče: Jane a Thomas Devereux, sestra: Sophie Devereux
  • Povaha: Lstivá a vychytralá dívka, která je pro každou srandu, která se jí naskytne. Co si umane, to provede a nehledí na následky, chyby které se obvykle dopustí si uvědomí až tehdy, kdy je na nápravu pozdě, ale i za cenu všeho se snaží dostat k nápadu, jak danou chybu napravit. Mimo to je Chestity přátelská a společenská dívčina, které nedělá problém vycházet s každým, koho potká (pokud je to možné). Má smysl pro humor, někdy ale až takový, že ho ostatní kolem ní nepochopí. Miluje zvířata a nemá moc v lásce, když se jim ubližuje. Mělo by se dodat, že Chestity nebaví číst a už jen pohled na knihy je pro ní velká nuda. Má ráda záhady a tajemno, velice jí zajímá černá magie.
  • Historie: Narodila se jednoho slunečného dopoledne mladému páru čarodějů. Už od útlého věku jí vysvětlovali a učili, co je to magie a jak jí správně ovládat. Chestity na to měla talent, oproti její o rok mladší sestře, která v tom byla naprosto levá. Její rodiče studovali na škole čar a kouzel, byli to mocní čarodějové a chtěli ve své starší dceři vidět taktéž úspěšnou čarodějku, která úspěšně dostuduje školu.
  • Jméno: Noira
    Pohlaví: Samice
    Rasa: Kočka

https://www.imagehosting.cz/images/tumblrm9rt.pnghttps://aboutcats.davyprovoost.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2014/04/pictures-of-black-cats-1.jpg