Alexandra Tailor

  • Datum narození: 5.3.2004
  • Rodina: Neznámá
  • Povaha: Jsem snílek a často jsem mimo, ale mezi přáteli jsem ukecaná a často i docela otravná. Nevadí mi, když mi to někdo řekne. Před cizími lidmi jsem nesmělá a stydím se. Jsem hodná, milá a kamarádská, ale jakmile mě někdo naštve, má malér. Jsem taky děsně zvědavá a nedá mi, abych něco neprozkoumala, protože miluju záhady. A taky rychlost, přírodu a létání.
  • Historie: Vyrůstala jsem v dětském domově. Netuším, jak jsem se tam dostala ani kdo jsou mí rodiče. Nesnášela jsem to tam - vychovatelky, děti, samotnou budovu... Občas jsem vybouchla a tehdy se projevovaly moje kouzelnické schopnosti. Ale to se tak často nestávalo, protože přece jen existoval člověk, kterého jsem měla ráda a který mě dokázal krotit. Byl to můj nejlepší kamarád Dan Gollorn. Myslím, že jsem do něj byla i kapku zamilovaná... Mimochodem, příjmení Tailor mi vymyslely vychovatelky, když jsem jim za trest pomáhala spravovat boty. Tailor znamená "krejčí".
  • Mazlíček: Mám kočku jménem Mia. Je to holka, mourovatá. Daroval mi ji jeden starý pán se slovy, abych se o ni starala dobře, protože on už tu dlouho nebude. Mia ráda spí, jí a hraje si.
  • Připomínky: Jednou jsem se v dětském domově nechala vyprovokovat, abych skočila ze střechy. Byla jsem malá a blbá. Odrazila jsem se dole a viděla to celá ulice, takže jim museli mazat paměť. To jsem samozřejmě nevěděla, až později jsem se dozvěděla, že mám jaksi vroubek u ministerstva kouzel...

https://interactive.wxxi.org/files/images/highlights/jackieevancho_crop.jpghttps://static.tumblr.com/aeac4c29583da7972652d382d8797876/sz5wgey/Tejmpabap/tumblr_static_cats-1.jpg